Sizce nasıl olmuş?

Bkaymakci

Yeni Üye
28 May 2020
4
5
3
Instagramda aktif bir sayfaya sahibim. Youtube'da hayırlısıyla giriş yaptım. Sizce kapak tasarımım nasıl olmuş? Her türlü görüş ve önerilere açığım

Kanalıma göz atmak isterseniz:
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Instagram :

Web:

Ekli dosyalar

WordPress

Aktif Üye
İçerik Editörü
17 May 2020
35
14
8
Sol taraftaki film şeridi içerisinde yer alan görsel biraz kaba durmuş gibi küçültülüp sağ taraftaki görsel gibi daha naif hale getirilebilir çünkü kanala girince film şeridi içerisi çok dikkat çekiyor :) Genel olarak ise oldukça şık olmuş bu haliyle 10/8 dediğim kısımda ufak bir boyutlandırma ile 10/9 verebilirim

Tepkiler: Bkaymakci

Bkaymakci

Yeni Üye
28 May 2020
4
5
3
Sol taraftaki film şeridi içerisinde yer alan görsel biraz kaba durmuş gibi küçültülüp sağ taraftaki görsel gibi daha naif hale getirilebilir çünkü kanala girince film şeridi içerisi çok dikkat çekiyor :) Genel olarak ise oldukça şık olmuş bu haliyle 10/8 dediğim kısımda ufak bir boyutlandırma ile 10/9 verebilirim
Teşekkürler dediğiniz gibi bir düzenleme yapıp deneyeceğim :)

Muhammet

Moderator
Moderator
18 May 2020
2
0
1
Site tasarımı başarılı ve sıkıcı durmuyor, son zamanlarda gerçekten buna dikkat ediyorum, artık bilenen siteler ve yeni sitelerde tasarıma gerçekten önem veriyor.
Kullanıcının sitede ne kadar durduğunun önemi bir nevide tema'dan geçiyor, sıkıcı ve göz yorucu bir sitede ben şahsım adına çok durmuyorum aradığım şeyde olsa, şuan site tasarımı gayet şık ve güzel duruyor.

Ama bir kaç düşündürücü şey eklemek istiyorum, siteye girildiğinde ne ile alakalı olduğunu öğrenmek biraz zor duruyor yani banamı böyle geldi bilmiyorum, sizlerede mantıklı gelirse bununla ilgili ufak bir çalışma yapabilirsiniz.

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)